Aktualności z WORD Kielce

Nierówna droga czy próg zwalniający? Znaki drogowe które się mylą

Błędna odpowiedź na egzaminie może zaważyć na jego wyniku. Oto znaki drogowe, które często Wam się mylą podczas rozwiązywania testów na prawo jazdy.  

Znaki które "się mylą"

Wprawdzie oba znaki oznaczają brak płaskości nawierzchni, że tak to roboczo nazwiemy, to powód tej płaskości bywa odmienny.

A-11: "nierówna droga"

Jak wygląda badanie lekarskie przed kursem na prawo jazdy?

Zanim zapiszesz się na kurs nauki jazdy musisz przejść specjalne badanie lekarskie. Gdzie można zrobić takie badanie i na czym ono polega?

Bez badania lekarskiego nie możesz zapisać się na kurs nauki jazdy. Mało tego - nie możesz nawet wyrobić profilu kandydata na kierowcę (PKK).

WORD Kielce - oddział w Ostrowcu. Zapisy na egzamin

Egzamin na prawo jazdy możesz zdawać też w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ponizej najważniejsze dane kontaktowe do oddziału WORD w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Dział Obsługi Zdających WORD Kielce oddział terenowy Ostrowiec Śwętokrzyski

Adres: ul. Świętokrzyska 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

ot.ostrowiec@word.kielce.pl

Dział Obsługi Zdających ot Ostrowiec Świętokrzyski czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

WORD Kielce - zmiana terminu egzaminu

Zmiana terminu egzaminu na prawo jazdy w WORD Kielce możliwa jest najpóźniej dwa nie przed planowanym jego terminem. Z egzaminu egzaminu na prawo jazdy możesz zrezygnować zupełnie, albo przełożyć go na inny termin.

Zmiana terminu egzaminu na prawo jazdy możliwa jest jedynie drogą pisemną.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zmiany terminu egzaminu WORD zwróci nadpłacone pieniądze, lub zaksięguje je na poczet kolejnego egzaminu.

Sprawdź za darmo czy zdasz  - pytania egzaminacyjne takie same jak w WORD

WORD Kielce - zalecany strój na egzamin

Egzamin na prawo jazdy jest egzaminem państwowym. Jak więc ubrać się odpowiednio?

Schludnie

Czy po poranne bułki wyskoczysz do sklepu w bieliźnie? No nie – bo nie wypada. Twoja garderoba „egzaminacyjna” też powinna być odpowiednia, tym bardziej, że żaden z egzaminatorów nie przychodzi do pracy w dresach, porwanych dżinsach – także poprzez szacunek do ciebie i powagę egzamin w którym bierze udział. Nikt nie spodziewa się, że na egzamin w WORD pójdziesz tak jak na maturę, jednak powyciągane swetry czy dresy nie będą w dobrym smaku.

WORD Kielce zapisy na egzamin

Zapisy na egzamin w WORD Kielce realizowane są tradycyjną drogą, poprzez Biuro Obsługi Klienta oraz przez internet z wykorzystaniem platformy InfoCar.

Platforma InfoCar umożliwia nie tylko dokonanie rezerwacji terminu egzaminu na prawo jady ale i dokonanie opłaty egzaminacyjnej. Podczas wnoszenia opłaty egzaminacyjnej poprzez InfoCar pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 2 zł.

Zapisz się na egzamin w WORD Kielce

System rezerwacji będzie potrzebował od ciebie następujących danych:

Parkowanie na egzaminie: kiedy można powtórzyć to zadanie egzaminacyjne?

Błąd na egzaminie przytrafić się może każdemu. Ważne aby nie wpływał on na wynik egzaminu na prawo jazdy, bowiem część błędów można jeszcze poprawić, powtarzając zadanie egzaminacyjne, innych niestety zawsze jest to możliwe. A jak jest w przypadku parkowania na egzaminie? Kiedy manewr parkowania można powtórzyć, a kiedy przysługuje do niego tylko korekta?

Testy na prawo jazdy - oficjalna baza egzaminacyjna. Sprawdź za darmo czy zdasz egzamin teoretyczny na prawo jazdy.