Polskie prawo jazdy bez egzaminu?

Polskie prawo jazdy  możesz zdobyć bez egzaminu i to zupełnie legalnie. Wystarczy znaleźć odpowiednią stronę internetową oraz wpłacić żądaną sumę. Prawo jazdy przyjdzie do Ciebie pocztą - bez zdawania testów na prawo jazdy, bez jazd no i oczywiście bez wspomnianego egzaminu na prawo jazdy.

Oczywiście taką drogą możesz zamówić na przykład znaczki pocztowe, stare monety, czy inne przedmioty kolekcjonerskie, bo ogłoszeniodawcy oferujący „prawo jazdy z wpisem do CEPIK”, tak naprawdę sprzedaży  zręcznie wydrukowany falsyfikat z wpisem do wyimaginowanego cepik-u.

Trudno oprzeć się reklamie, gdy egzaminacyjny stres odbiera rozum, a Ty za wszelką cenę chcesz zdobyć prawo jazdy, tym bardziej, że:

Każdy wie jak w dzisiejszych czasach trudno jest zdać egzamin na Prawo jazdy. Egzaminatorzy celowo oblewają egzaminy, nawet gdy ktoś jest dobrym kierowcą! Chcą oni tylko zarobić na nieszczęsnych obywatelach, nie interesuje ich nic więcej.
My mówimy temu STOP!!

W internetach działają „zorganizowane grupy ludzi” pomagające w załatwieniu legalnego Prawa jazdy bez konieczności uczęszczania na kursy, bez egzaminów w WORD, bez wydawania kolejnych nakładów finansowych na niezliczone testy i egzaminy. Co ciekawe część tych zorganizowanych grup podobno prowadzi szkoły jazdy dla osób chcących przystąpić do Egzaminu Państwowego, Mało tego, oni współpracują  Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego jako egzaminatorzy. To wszystko daje im możliwość pomocy w zdobyciu uprawnienia do kierowania motocyklami, samochodami osobowymi, cięzarowymi a także pasażerskimi.

Prawo jazdy każdej kategorii, z wpisem do rejestru CEPIK, do odbioru w swoim lokalnym urzędzie lub starostwie! Tylko u nas!

Jakie zdobyć prawo bez egzaminu?

Och to takie proste. Wystarczy podać niezbędne dane:

  • imię i nazwisko
  • adres
  • date oraz miejsce urodzenia
  • pesel
  • kategorie prawa jazdy
  • skan zdjęcia
  • skan podpisu

Świetnie! Podając te dane dajesz na srebrnej tacy wszystko to czym przestępcy mogą posłużyć się aby być… Tobą

Więc wypełniając formularz zgłoszeniowy możesz stać się kim tylko chcesz – właścicielem firmy wyłudzającej podatek, albo handlującej powiedzmy szynką (ale nie płacącej dostawcom). Możesz też osobą dostającą niemal dowolny kredyt i nie mającą o tym zielonego pojęcia.

Jaki jeszcze użytek można zrobić z tak zgromadzonych danych? Możliwości są niemal nieograniczone.

…ale Ty nadal pozostajesz bez prawa jazdy za to bez 500 zł za to z ogromnym problemem.

I jeszcze jedno. W ten sposób zostajesz też przestępcą.

Image: