Testy na prawo jazdy. Kiedy nowe pytania?

Ministerstwo Infrastruktury już dawno zapowiedziało dodanie nowych pytań stosowanych w testach na prawo jazdy. Czy w 2017 roku pojawią się nowe testy na prawo jazdy?

testy na prawo jazdy 2017
Testy na prawo jazdy

Zgodnie z zapowiedzią resortu dodawanie nowych 441 pytań miało rozpocząć się jeszcze we wrześniu. Do dziś na egzaminach teoretycznych nie pojawiły się nowe zagadnienia. Czy nowe pytania w testach na prawo jazdy pojawią się w 2017 roku? Wszystko wskazuje na to, że tak. 

Już od początków funkcjonowania nowych testów na prawo jazdy, jakie znamy dzisiaj, było wiadomo, że baza egzaminacyjna będzie sukcesywnie powiększana. Do dzisiejszego dnia baza nie została powiększona, więc zapowiadana zmiana ma być pierwszą w hostorii.

Dziś wszystkie pytania stosowane w testach na prawo jazdy są jawne i udostępnione do pobrania na stronie ministerstwa infrastruktury - niestety bez podziału na kategorie prawa jazdy oraz bez klucza odpowiedzi.

Cała baza pytań stosowanych na państwowych egzaminach teoretycznych i z podziałem na kategorie - w trybie egzaminu i nauki działami - dostępna jest na zdamyto.com.

Image: