WORD Kielce - zalecany strój na egzamin

Egzamin na prawo jazdy jest egzaminem państwowym. Jak więc ubrać się odpowiednio?

Schludnie

Czy po poranne bułki wyskoczysz do sklepu w bieliźnie? No nie – bo nie wypada. Twoja garderoba „egzaminacyjna” też powinna być odpowiednia, tym bardziej, że żaden z egzaminatorów nie przychodzi do pracy w dresach, porwanych dżinsach – także poprzez szacunek do ciebie i powagę egzamin w którym bierze udział. Nikt nie spodziewa się, że na egzamin w WORD pójdziesz tak jak na maturę, jednak powyciągane swetry czy dresy nie będą w dobrym smaku.

Wygodnie

Schludność to jedno, a wygoda to drugie. Przed jazdą możesz zmienić buty na wygodne. Egzaminatora nie zdziwi, jeśli w trzaskający mróz przed wejściem do pojazdu egzaminacyjnego będziesz zakładała balerinki lub trampki. On jest kierowcą i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygodne buty podczas prowadzenia pojazdu są niezwykle istotne.

Prowadzenie pojazdu w grubej zimowej kurtce jest tyle niewygodne co niebezpieczne – wierzchnie ubranie zostaw więc na tylnej kanapie samochodu.

Pamiętaj o okularach

Całkiem możliwe, że lekarz orzecznik nakazał Ci jazdę w okularach lub soczewkach kontaktowych. Jeśli tak się stało – to podczas egzaminu musisz je mieć na nosie lub oczach. W przeciwnym razie o egzaminie na prawo jazdy możesz zapomnieć.

Testy na prawo jazdy - pełna oficalna baza egzaminacyjna

 

Image: